אין מוצרים בסל הקניות שלך

מלבישים בנות מלבישים בנים

חולצות בית ספר

כל ילד רוצה לבוא לבית ספר עם החולצה הכי יפה. אנחנו ב-FRUIT OF THE LOOM, מציעים חולצות בית ספר במגוון צבעים בכל הגדלים. החלוצות תפורות מבד 100% כותנה נושמת ללא תפרים בצדדים.  חולצות בית ספר של Fruit of the loom שומרות על הצורה והצבעים לאורך כביסות רבות.

לראשונה בישראל סמל בית ספר בהדפסה דיגטלית

  • לא מתקלף
  • לא יורד בכביסה
  • לא מרגיש מדבקה
  • סמלים של כל בתי ספר בארץ
  • רק על חולצות איכותיות של Fruit of the loom
  • 100% כותנה

החופש להיות ילד

אין דבר שהילדים אוהבים יותר מלהיות חופשיים. אנחנו ב- Fruit of the loom כאן כדי להבטיח להם את החופש בכל פעילות ותנועה שהם עושים. החולצות שלנו מיוצרות ללא תפרים צדדיים (seamless), הן אינן מתעוותות בכביסה ומונעות שפשופים וגירויי עור מיותרים.

לשמור על הצבע זה אצלנו בטבע

צבעים בולטים, בוהקים ושמחים זה בטבע של כל ילד, זה גם בטבע של Fruit of the loom. לכן פתחנו טכנולוגיה ייחודית השומרת על צבע חולצה מקורי לאורך זמן גם לאחר מספר כביסות רב ומגנה עליו מהדהייה בשמש הישראלית.

איכות אופנתית

הילדים של היום מחוברים יותר מאי פעם לסגנון, אופנה וטרנדים. Fruit of the loom כאן כדי להוביל את הקו האופנתי ולהלביש את הדור הצעיר בסטייל. מעצבי החברה שלנו מציעים גזרה אופנתיות והדוקה לכל סוגי החולצות. הטישרט הקלאסי עבר מהפכה אופנתית אמיתית ועוצב בסגנון חדשני, מחמיא ונועז.

® Sofspun טכנולוגיה שמתלבשת עליך בול

טכנולוגיית ®Sofspun המהפכנית פותחה באופן בלעדי על ידי Fruit of the loom במטרה לשדרג את בד הבגד ומשלבת 2 יתרונות: רכות מלטפת: טכנולוגיית ®Sofspun מבטיחה רכות ונעימות הבד לצד אווריות שמתאימה במיוחד למזג אוויר הישראלי. בד שמתאים במיוחד לתדפיסים: החולצה הפכה לקנבס הדפסה מושלם בשל יציבות הבד העמיד ששומר על הצבע לאורך זמן.

מעל 160 שנות ניסיון של ייצור טקסטיל באיכות גבוהה

המותג העולמי Fruit of the Loom, נולד ב-1851 והפך עם השנים לאחד ממותגי הטקסטיל המזוהים והאהובים ביותר בארה"ב ובאירופה. היום בגדי Fruit of the Loom מאיישים מדפים בארון בגדים של כל משפחה אמריקאית. סוד ההצלחה של Fruit of the Loom פשוט - ייצור הטקסטיל באיכות גבוהה וסטנדרט בלתי מתפשר, זיקה לאופנה, לטכנולוגיה ולחדשנות.

Fruit of the Loom – חלוצי החלום האמריקאי

בשנת 1871 נרשם רגע היסטורי, כאשר החברה שנרשמה כסימן המסחר מס' 418, שנה אחת בלבד לאחר שחוקי סימן מסחר הראשונים הועברו על ידי הקונגרס האמריקאי, מה שהופך את Fruit of the Loom לחברה בעלת סימן המסחר מהעתיקים בעולם, מבוגר יותר מקוקה-קולה, מנורת חשמל ואף משקית נייר.

סטייל אירופאי – איכות אמריקאית

באמצע שנות ה-80 של המאה הקודמת פרץ המותג Fruit of the Loom לשווקים באירופה וכבש אותם בהצלחה מסחררת בזכות מהמוניטין החזק והמגוון העשיר של פרטי ליבוש איכותיים , נוחים ואופנתיים לכל המשפחה.

קרא עוד