אין מוצרים בסל הקניות שלך

הדפסה על קפוצונים לבית ספר

כולם אוהבים לצחוק על האימהות המסורות. אלו שמלבישות את הילד בשכבות מוגזמות כדי להיות בטוחות שלא יהיה לו קר... קל לצחוק. אבל ביננו, האם הילד שלכם מצויד בכל הפריטים המחממים שיעזרו לו ללמוד גם בימים הקרים? כאשר רוחות נושבות בחוץ והילד יוצא למרות הגשמים לדרכו, הוא לבוש היטב? אין ספק שהחורף הישראלי מצריך התארגנות יסודית. הגם שהוא אינו נחשב מהקרים בעולם. ומה עם קפוצ'ון?


הדפסה על קפוצונים לבית ספר

לקראת תחילת שנת הלימודים רכשתם ככל הנראה מלאי של חולצות לבית הספר. בוודאי הצטיידתם בחולצות קצרות לצד חולצה ארוכה לבית ספר. אמנם בימים הנעימים בעונת המעבר די בחולצה ארוכה ודקה. אך כאשר חודשי החורף מגיעים, ועימם הקור העז, חובה להתארגן עם פריטים מחממים הרבה יותר. אחד הפריטים החוצים לכל תלמיד ולכל ילד הוא קפוצ'ון. הוא נוח ומחמם. ניתן להסיר אותו בקלות או להתכרבל בו מול הקור. ומה שאתם צריכים לדעת – גם הוא חלק מהתלבשות האחידה בבית הספר.

מה זה אומר? שבחנויות לממכר תלבושת אחידה תגלו מגוון קפוצ'ונים בצבעים שונים ובגזרות משתנות. וכמובן שגם על הקפוצ'ון תוכלו להדפיס את סמל בית הספר. כאשר רוכשים פריטי תלבושת לבית הספר חשוב לשים לב למספר נקודות. וזאת כדי להצליח בקניה ולבחור פריטים הולמים.


על איכות ועל עמידות

הנקודה הראשונה שיש לשים לב אליה היא רמת האיכות של הבגדים. פעמים רבות קורה שבוחרים בשימת לב פריט לבוש כלשהו, מודדים ובחרים את הצבע הרצוי. אך לאחר שימוש אחד או שניים מגלים כי הבגד שינה את עורו ונראה גרוע. תהליכי הכביסה בהחלט עלולים לפגוע במראה של הבגד ולקלקל את יופיו. זה אומר שההשקעה הרבה בבחירת הפריטים לא מוכיחה את עצמה בשטח. כי הבגד לא נראה נאה כפי שהייתם מצפים ממנו. נכון, חשוב לדעת כיצד לכבס את הבגדים ובאילו חומרי כביסה להשתמש. אבל אין בכך די. כדי להיות מרוצים מהרכישה של חולצה ארוכה לביה"ס חשוב לפנות אל חנות אמינה שמספקת לכם מוצרי איכות ברמה הגבוהה ביותר. כי מפריטים אלו תהיו מרוצים לאורך זמן.


ומה באשר להדפסה?

הדפסה על קפוצונים לבית ספר נעשית לאחר רכישת החולצה. יש טכניקות הדפסה שונות. כאשר גם בעניין זה יש הבדלים מהותיים בין חנות אחת לאחרת. יש הדפסות איכותיות שמחזיקות מעמד יפה לאורך זמן, לעומת הדפסות ברמת איכות מופחתת. אלו שלאחר מספר כביסות מתקלפות מהבגד. לכן לפני שרצים להזמין הדפסה על קפוצונים לבית ספר, עליכם לברר שאתם מזמינים הדפסה על קפוצונים לבית ספר עמידה. הדפסה שעתידה לשמש אתכם היטב לאורך זמן.


פרוט קידס מזמינה אתכם להתרשם מהאיכות הגבוהה ומגוון הפריטים שיש ברשותה. אצלנו תוכלו להזמין הדפסה על קפוצונים לביה"ס וכן על חולצה ארוכה לבית ספר. הדפסה על קפוצונים לביה"ס איכותית ועמידה על חולצה ארוכה לביה"ס - זה אנחנו!