אין מוצרים בסל הקניות שלך

אתיקה ארגונית ומקצועית

רואים את העולם בצבעים של עתיד, אופטימיות ובטחון!

הבגדים שלנו מאריכים ימים מבלי לדהות אחרי הכביסות המרובות! במהלך שנים רבות, הטישרטים של המותג נשארים ססגוניים ושלמים כביום רכישתם. עם זאת, אנו משתמשים אך ורק בצבענים האיכותיים והידידותיים לסביבה, ומשיגים את יציבות הצבעים באמצעות בדיקות נמרצות ושיפור מתמיד. המותג מציע לכם קשת צבעים רחבה במיוחד - ניטרליים, קלסיים, אפנתיים. תמיד תמצאו את הצבע האהוב שיישאר עמכם לעולם!

כללי האתיקה והסטנדרטים הגבוהים כחלק מזהות המותג הבלתי מתפשרת.

אופי ירוק ומוסרי של פעילות החברה מתבטא בשמירה על איכות הסביבה, חסכון באנרגיה, סביבת עבודה בטוחה, מגוון רחב של פריטי ליבוש אורגנים, שקיות ממוחזרות, כותנה נטולת ברזל וכדומה. לאורך כל שרשרת הייצור, חומרי הגלם, מוצרי הביניים וגם המוצר הסופי שמגיע לצרכן, עוברים בדיקות קפדניות והסמכה מיוחדת. בדיקות המעבדה שלנו בוחנות כ-100 פרמטרים הקשורים בהיבטים אקולוגיים ומבוססים על התקנים הבינלאומיים ובדיקות מוסכמות אחרות. בשאיפה לקדם סביבת עבודה בטוחה ובריאה יותר, וגם לספק את המוצר האיכותי ביותר לצרכן, "פרוט אוף דה לום" רואה בתכנית תקני העבודה הבינלאומיים, כמו WRAP ו- Oeko-Tex Standard 100 רכיב חיוני ומשמעותי ביותר.

הבגדים הנצחיים שלנו מיוצרים מכותנה באיכות הטובה בעולם!

בגלל סיבות של איכות רוב הכותנה הגולמית מגיעה מארצות הברית ומעובדת באופן ייחודי וחדשני כדי להגיע לרמת האיכות שאין שנייה לה. מה זה אומר? הטי שרטים המפורסמים שלנו עשויות בטכנולוגיה המהפכנית ®Sofspun שפותחה במעבדות החברה. כתוצאה מכך, הבד נעים ורך במיוחד, עמיד ושומר על הצבעים ותדפיסים לאורך זמן. יתר על כך, החולצות שלנו אווריריות באופן יוצא דופן ובכך מותאמות לאקלים הישראלי.

חשוב לנו לשמור על כדור הארץ שלנו. חשוב לנו שתהיו בריאים.

פרוט אוף דה לום" באופן יזום פועלת ומשקיעה בשמירה על איכות הסביבה ובשימור משאבי הטבע. המפעלים שלנו ברחבי העולם פועלים תוך ציות מלא לכל החוקים והתקנות הסביבתיים הרלוונטיים. וכמובן, כל המוצרים, תהליכים, ציוד ואריזות שלנו הם ידידותיים לסביבה.

כבוד לזכויות האדם ובטיחות העובדים.

אנו לא מתפשרים על דברים חשובים באמת, לכן סמל הפרות שלנו הוא בין המותגים המוערכים ביותר בעולם. כ-4000 עובדים מקומיים מועסקים בבתי חרושת שלנו ברחבי העולם, ואנו מקפידים להבטיח את הכבוד והרווחה של העובדים באמצעות הטבות מגוונות, כולל שירותי בריאות, טיפול שיניים, הדרכה והכשרה מקצועיות, תחבורה סדירה וסביבת עבודה בטוחה.